+.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00

Bit Soft angajează Consultant Implementare Horeca

29 Iulie 2015Noutăți 1 Comentariu

In spatele unei afaceri de succes in domeniul ospitalității se află oamenii care ințeleg nevoile clienților lor, iar in spatele lor se află cele mai eficiente soluții IT de gestiune hotelieră și de restaurant.
In spatele acestora din urmă? Suntem noi, echipa Bit Soft – iar tu poti fi parte din ea.

Dacă vrei să ai o carieră în domeniul HoReCa/IT și un rol important in implementarea și buna funcționare a celor mai apreciate softuri pentru hoteluri și restaurante (la nivel mondial) iți vei putea găsi locul și poate chiar menirea in echipa noastră.  Trimite-ne un email și CV-ul tău pe office@bit-soft.ro și, dacă indeplinești cerințele de mai jos, suntem nerăbdători să te cunoaștem!

Senior Software Implementation Consultant

Ce căutăm:

  • Persoane cu min 3 ani experiență in activitatea operațională a hotelurilor: recepție, rezervări, raportare, soft de rezervări, controlling, IT, o bună cunoaștere a programelor folosite de hoteluri și restaurante.
  • Persoane cu min 3 ani experiență in activitatea operațională a restaurantelor: noțiuni de gestiune restaurant, controlling, IT, o bună cunoaștere a business-ului și a soluțiilor folosite in această industrie.

Cunoștințele tehnice: Microsoft Windows, Networking, SQL, Crystal Reports constituie un avantaj.

Ce ar putea să ajute

  • Dacă iți dorești sa înveți, sa înțelegi, sa-ti explici și sa ajungi sa împărtășești și altora cunoștințele tale
  • Dacă te motivează să gasești soluții orientate către rezultate și să le pui in practică pentru clienții noștri
  • Dacă iți place să călatorești prin țară și să veghezi la buna funcționare a afacerilor clienților noștri, uneori non-stop

Responsabilități

  • Implementarea și asigurarea suportului soluțiilor Bit Soft, distribuitor in România a soluțiilor Micros-Oracle (Fidelio, Opera, Micros), lider mondial in industria ospitalității
  • Configurarea softurilor pentru hoteluri și restaurante și scolarizarea echipelor care le vor folosi
  • Asistență post instalare/suport, consultanță dedicată clienților pentru a asigura folosirea și funcționarea optimă a soluțiilor achiziționate

Beneficii

  • Apartenența la o echipă de top, intr-o companie 100% românească, fondată in urma cu 20 de ani și devenită lider național in domeniu
  • Posibilitatea de dezvoltare prin acces la know-how-ul impresionant al echipei și experiența de lucru cu peste 600 de hoteluri și restaurante din Romania
  • Bonusuri pentru proiecte de suport/instalare; smartphone; laptop

back to top

1 Comentariu

Negulescu viorel

31-07-2015 11:26:42

1

Buna ziua,
Ma numesc Negulescu Viorel, administrez de 6 ani pensiunea Casa Ezio, daca voi gasi o persoana care sa corespunda cerintelor dvs. voi incerca sa o indrum catre Bit Soft, datorita echipei  profesioniste alcatuita din oameni deosebiti ce isi desfasoara activitatea acolo. Succes.

Răspunde

Ascunde

Răspunde

Trimite

Lasă-ne un comentariu

Vrei sa ne impărtășești părerea ta? Lasă-ne un comentariu mai jos!

Trimite

ultimul studiu de caz

Micros, Materials Control și Egenda la Mamma Mia

O afacere locală prosperă și in continuă creștere la Iași, construită cu spirit antreprenorial ...

Citește mai mult

ultimul eveniment

Breeze la Horeca Next Level

Ne-am bucurat să intâlnim săptămâna trecută mulți owneri și manageri de restaurante, baruri, ...