+.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00 +.40.31.005.00.00

Resurse utile pentru Horeca

Schimbare Data/Ora pe imprimanta fiscala

23 Octombrie 2015Resurse 0 Comentarii
Schimbare Data/Ora pe imprimanta fiscala

Duminica 26 Octombrie 2015 se face trecerea la ora de iarna, iar noi suntem alaturi de dumneavoastra pentru actualizarea orei pe imprimantele fiscale folosite de solutiile noastre:

Citește mai mult

Sunteți pregătiți pentru TVA 9%?

Sunteți pregătiți pentru TVA 9%?

Conform OU.6/7 aprilie 2015, incepand cu data de 1 iunie 2015, se extinde aplicarea cotei reduse de TVA de 9% și pentru alimente și băuturi, măsură legislativă și fiscală care impune importante modificari in softurile de gestiune de restaurant și integrarea acestora cu programele de contabilitate.

Citește mai mult

1

Echipa

Bogdan Stanciu
Bogdan Stanciu
Managing Director
bogdan.stanciu@bit-soft.ro

Raluca Stoleru
Raluca Stoleru
Sales Team Manager
+40 744 633 337raluca.stoleru@bit-soft.ro

Cristian Floriştean
Cristian Floriştean
PRODUCT MANAGER - BREEZE
+40 740 024 868 cristian.floristean@bit-soft.ro

Ștefania Pîslea
Ștefania Pîslea
Administrative Manager
+40 745 633 357stefania.pislea@bit-soft.ro

Cătălin Pantilimonescu
Cătălin Pantilimonescu
Technical Director
+40 745 633 353catalin.pantilimonescu@bit-soft.ro

Florin Costin Klein
Florin Costin Klein
Service Delivery Manager
+40 748 882 396costin.klein@bit-soft.ro

Oana Birsan
Oana Birsan
International Service Delivery Manager
+40 742 238 436oana.birsan@bit-soft.ro

Cristian Neață
Cristian Neață
F&B Product Manager
+40 745 633 355cristian.neata@bit-soft.ro

Iulian Pahom
Iulian Pahom
Suport Manager
+40 744 633 433 iulian.pahom@bit-soft.ro

Gigi Hagivreta
Gigi Hagivreta
Senior Business Consultant
+40 745 042 259gigi.hagivreta@bit-soft.ro

Marina Mititelu
Marina Mititelu
Senior Business Consultant
+40 753 062 723marina.mititelu@bit-soft.ro

Alex Popescu
Alex Popescu
Senior Business Consultant
+40 748 178 879 alexandru.popescu@bit-soft.ro

Bogdan Fărcășanu
Bogdan Fărcășanu
Senior Business Consultant
+40 744 478 441bogdan.farcasanu@bit-soft.ro

Raoul Mihăilă
Raoul Mihăilă
Senior Business Consultant
+40 744 750 053raoul.mihaila@bit-soft.ro

Ana Maria Croitoru
Ana Maria Croitoru
Area Sales Manager
+40720014641anamaria.croitoru@bit-soft.ro

Alexandru Panainte
Alexandru Panainte
Area Sales Manager
+40726198905alexandru.panainte@bit-soft.ro

Andreea Tariuc
Andreea Tariuc
Product Manager KeepApp
+40 0720 014 596andreea.tariuc@bit-soft.ro